Často kladené otázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

AJBA je organizací sdružující všechna bojová umění. Vaše členství v AJBA není podmíněno cvičením Jujutsu.

Zcela jednoduše. Pokud je doklad (certifikát) vydaný uznávaným svazem, asociací či mistrem (Sensei), tak je to otázka několika hodin. Pokud se jedná o neznámého učitele, případně podezřelé udělení, bude tento diplom podstoupen přezkoumání a ověření. To provádí Shihankai AJBA.

Členství v AJBA stojí dle současného ceníku 100€ na kalendářní rok a školu. Je tedy jedno, kolik studentů máte. Platí se vždy stejný poplatek.

Ani v tomto případě to nevadí. Obraťte se na nás. Pomůžeme vám!

Nikoliv! Škola je vaše a tak to bude i nadále! Nikdo vám nebude říkat, jak se máte  jmenovat či co máte dělat. Jste nezávislá škola? Tak to i zůstane. Jedinou změnou jest dodržování Pravidel AJBA a AJBA ČR.

AJBA ČR respektuje všechny školy bojového umění. To znamená, že jim nemění jejich interní pravidla. Škole tak zůstává její autenticita a originalita. 

Každá země si může po schválení Act.prez. prof. Mladena Burazeroviće MSc. doplnit či přímo vytvořit svá upřesňující pravidla. Této možnosti se využívá v případě, kdy Zástupce či přímo Šidóšakai potřebuje nějaké pravidlo upravit – upřesnit.