POSTUP PŘIJETÍ

O co jde?

Jako první věc, kterou uděláme je, že se sejdeme a poznáme se. Poté si sdělíme možnosti spolupráce a podrobně vám vysvětlíme, jakou roli Seishin Budo Kai v České republice má, a co vám nabízí. Budete se moci ptát na vše co vás zajímá.

Po první schůzce

Máte času kolik potřebujete. Nikam nespěcháme. Až budete mít zájem vstoupit mezi nás, budeme připraveni vás přijmout. Pokud se rozhodnete pro Seishin Budo Kai, napíšete anebo nám zavoláte.

A pak?

Pak společně doladíme detaily. Zajistíme uznání technického stupně, připravíme podklady pro vaši školu tak, abyste měli vše připravené na vstup do Seishin Budo Kai.

Na koho se tedy obrátit?

Napište nám na info@agatsuryu.cz a sdělte nám, že máte zájem být jedním z nás! Budeme vás kontaktovat.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Seishin Budo Kai je organizací sdružující všechna bojová umění. Vaše členství v Seishin Budo Kai není podmíněno cvičením Jujutsu.

Zcela jednoduše. Pokud je doklad (certifikát) vydaný uznávaným svazem, asociací či mistrem (Sensei), tak je to otázka několika hodin. Pokud se jedná o neznámého učitele, případně podezřelé udělení, bude tento diplom podstoupen přezkoumání a ověření. To provádí Shihankai AJBA.

Členství v Seishin Budo Kai je nyní nastaveno na 30 Kč za měsíc a člena. Ročně tedy zaplatíte 360 Kč.

Ani v tomto případě to nevadí. Obraťte se na nás. Pomůžeme vám!

Nikoliv! Škola je vaše a tak to bude i nadále! Nikdo vám nebude říkat, jak se máte  jmenovat či co máte dělat. Jste nezávislá škola? Tak to i zůstane. Jedinou změnou jest dodržování pravidel Seishin Budo Kai.

AJBA ČR respektuje všechny školy bojového umění. To znamená, že jim nemění jejich interní pravidla. Škole tak zůstává její autenticita a originalita.